Поточний рейтинговий список вступників

Друк

Витяг з протоколу № 6

засідання приймальної комісії

Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку

від 15 липня 2022 року

      Слухали: Матвієнко Я.А., відповідального секретаря приймальної комісії, яка повідомила результати проходження індивідуальної усної співбесіди (ІУС).

Ухвалили: Відповідно до оголошених результатів (ІУС) допустити до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до технікуму на місця регіонального замовлення вступників,які з’явилися на вступні випробування у визначений розкладом час та знання яких було оцінено балами не нижче «120» за 100-бальною шкалою оцінювання згідно із списком сформованим з Єдиної бази:

 

 

Рейтинговий список від 15.07.2022

Фаховий молодший бакалавр

Денна

071 Облік і оподаткування

Фаховий молодший бакалавр на основі базової загальної середньої освіти

Номер

ПІБ

Конкурсний бал

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Гордієнко Аліна Миколаївна

190

133

2

Костильова Катерина Юріївна

147

133

3

Бойко Анна Миколаївна

140

133

4

Довженко Максим Олександрович

138

114

5

Савченко Дар`я Сергіївна

197

 

6

Тарасенко Вікторія Миколаївна

197

 

7

Грищенко Григорій Григорович

191

 

8

Шелудько Дмитрій Володимирович

185

 

9

Холмецька Ірина Ігорівна

184

 

10

Федоренко Анастасія Дмитрівна

184

 

11

Пастушенко Єлєна Віталіївна

180

 

12

Біжовець Ілля Ігорович

179

 

13

Єрмольчик Анна Юріївна

178

 

14

Заглядська Марія Миколаївна

174

 

15

Кулик Анастасія Андріївна

173

 

16

Малиш Дмитро Олександрович

171

 

17

Семеновец Віта Анатоліївна

171

 

18

Кулик Ольга Сергіївна

168

 

19

Легка Валентина Володимирівна

167

 

20

Кузьменко Анна Владиславівна

166

 

21

Малиш Богдан Вікторович

166

 

22

Калайда Олег Миколайович

165

 

23

Чехменко Діана Сергіївна

163

 

24

Гордієнко Дарина Романівна

160

 

25

Зайченко Анна Анатоліївна

157

 

26

Єсипенко Марія Іванівна

156

 

27

Гайворонська Алла Анатоліївна

156

 

28

Воложанінова Анна Олександрівна

154

 

29

Зайченко Єлизавета Романівна

148

 

30

Богданьок Гліб Олегович

146

 

31

Зайченко Артем Андрійович

144

 

32

Гребеник Владислав Євгенович

143

 

33

Антоненко Діана Сергіївна

143

 

34

Судук Анастасія Андріївна

139

 

35

Олійник Андрій Володимирович

136

 

36

Кубанцев Михайло Сергійович

135

 

 

 

 

Рейтинговий список від 15.07.2022

Фаховий молодший бакалавр

Денна

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

на основі повної загальної середньої освіти

Номер

ПІБ

Конкурсний бал

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Гордієнко Аліна Миколаївна

190

133

2

Костильова Катерина Юріївна

147

133

3

Бойко Анна Миколаївна

140

133

4

Довженко Максим Олександрович

138

114

5

Савченко Дар`я Сергіївна

197

 

6

Тарасенко Вікторія Миколаївна

197

 

7

Грищенко Григорій Григорович

191

 

8

Шелудько Дмитрій Володимирович

185

 

9

Холмецька Ірина Ігорівна

184

 

10

Федоренко Анастасія Дмитрівна

184

 

11

Пастушенко Єлєна Віталіївна

180

 

12

Єрмольчик Анна Юріївна

178

 

13

Заглядська Марія Миколаївна

174

 

14

Кулик Анастасія Андріївна

173

 

15

Малиш Дмитро Олександрович

171

 

16

Семеновец Віта Анатоліївна

171

 

17

Кулик Ольга Сергіївна

168

 

18

Легка Валентина Володимирівна

167

 

19

Кузьменко Анна Владиславівна

166

 

20

Малиш Богдан Вікторович

166

 

21

Калайда Олег Миколайович

165

 

22

Чехменко Діана Сергіївна

163

 

23

Гордієнко Дарина Романівна

160

 

24

Зайченко Анна Анатоліївна

157

 

25

Єсипенко Марія Іванівна

156

 

26

Гайворонська Алла Анатоліївна

156

 

27

Воложанінова Анна Олександрівна

154

 

28

Зайченко Єлизавета Романівна

148

 

29

Богданьок Гліб Олегович

146

 

30

Зайченко Артем Андрійович

144

 

31

Гребеник Владислав Євгенович

143

 

32

Антоненко Діана Сергіївна

143

 

33

Судук Анастасія Андріївна

139

 

34

Олійник Андрій Володимирович

136

 

35

Кубанцев Михайло Сергійович

135

 

 

2. Рейтинговий список вступників сформований з Єдиної бази оприлюднити в повному обсязі на веб-сайті технікуму.

 

 Голова приймальної комісії                                                                  Т.М. Бушай

 

Відповідальний секретар

приймальної комісії                                                                            Я.А.Матвієнко

 


Останнє оновлення ( Неділя, 17 липня 2022, 08:26 )