Поточний рейтинговий список вступників

Друк

Витяг з протоколу № 8

засідання приймальної комісії

Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку

від 20 липня 2017 року

      Слухали: Матвієнко Я.А., відповідального секретаря приймальної комісії, яка повідомила результати складання вступних екзаменів.

Ухвалили: Відповідно до оголошених результатів вступних екзаменів допустити до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до технікуму на місця державного замовлення вступників, знання яких було оцінено балами не нижче «4» за 12-бальною шкалою оцінювання згідно із списком:

Поточний рейтинговий список

Форма навчання: денна

Спеціальність: (071) Облік і оподаткування

Спеціалізація: Бухгалтерський облік

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти

№з/п

Статус заяви

ПІБ

Конкурсний бал

Вступники, які мають право на зарахування за квотою 1

1

Допущено

Кузьменко Тетяна Юріївна

20,0

2

Допущено

Скриль Сергій Євгенійович

16,5

Вступники, які мають право на зарахування на загальних засадах

1

Допущено

Гречко Анна Володимирівна

30,6

2

Допущено

Шара Марія Андріївна

27,9

3

Допущено

Ветренюк Андрій Анатолійович

26,4

4

Допущено

Лукаш Максим Станіславович

25,3

5

Допущено

Карпенко Артем Віталійович

25,0

6

Допущено

Мазниченко Вікторія Володимирівна

24,7

7

Допущено

Холодницький Євгеній Миколайович

24,6

8

Допущено

Авраменко Катерина Олександрівна

24,2

9

Допущено

Семеновец Анна Анатоліївна

24,1

10

Допущено

Ващенкова Олеся Олександрівна

24,0

11

Допущено

Терещенко Артем Юрійович

24,0

12

Допущено

Жабко Діана Сергіївна

23,9

13

Допущено

Мотчана Анастасія Сергіївна

23,8

14

Допущено

Галаган Ольга Анатоліївна

23,8

15

Допущено

Набока Ірина Вікторівна

23,8

16

Допущено

Кошева Тетяна Анатоліївна

22,9

17

Допущено

Демиденко Костянтин Сергійович

22,7

18

Допущено

Лойченко Юлія Олександрівна

22,4

19

Допущено

Дубина Андрій Анатолійович

22,3

20

Допущено

Савченко Юлія Василівна

21,6

21

Допущено

Конча Марина Сергіївна

21,5

22

Допущено

Іванченко Тетяна Миколаївна

21,4

23

Допущено

Дубина Катерина Анатоліївна

20,7

24

Допущено

Лепявко Людмила Геннадіївна

20,5

25

Допущено

Шарий Віталій Сергійович

20,5

26

Допущено

Савосько Наталія Іванівна

20,4

27

Допущено

Іванченко Оксана Миколаївна

20,4

28

Допущено

Кузуб Євгеній Олександрович

19,6

29

Допущено

Сьомако Владислав Миколайович

19,4

30

Допущено

Титаренко Євген Вікторович

19,0

31

Допущено

Саєнко Діана Олегівна

18,9

32

Допущено

Бушак Ольга Сергіївна

18,8

33

Допущено

Цявка Владислав Юрійович

18,5

34

Допущено

Сорокошич Ігор Вікторович

18,5

35

Допущено

Прищепа Денис Михайлович

18,4

36

Допущено

Гриценко Анастасія Василівна

18,0

37

Допущено

Ярина Юлія Олександрівна

18,0

38

Допущено

Осипенко Роман Сергійович

17,6

39

Допущено

Охріменко Ірина Володимирівна

17,4

40

Допущено

Кушнерьов Павло Дмитрович

17,4

41

Допущено

Дідовець Ілля Анатолійович

17,3

42

Допущено

Тимченко Катерина Сергіївна

17,3

43

Допущено

Тищенко Дмитро Миколайович

17,3

44

Допущено

Смецький Олександр Степанович

17,0

45

Допущено

Кириченко Володимир Олександрович

16,6

46

Допущено

Тимощук Яна Олександрівна

16,5

47

Допущено

Ніколенко Олександр Олександрович

16,4

48

Допущено

Лисанський Антоній Олександрович

16,1

49

Допущено

Ганжа Вікторія Вікторівна

15,8

50

Допущено

Авраменко Антон Сергійович

15,4

51

Допущено

Савченко Анна Миколаївна

14,0

 

Поточний рейтинговий список

Форма навчання: денна

Спеціальність: (076) Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спеціалізація: Економіка підприємства

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти

№з/п

Статус заяви

ПІБ

Конкурсний бал

Вступники, які мають право на зарахування за квотою 1

1

Допущено

Кузьменко Тетяна Юріївна

20,0

2

Допущено

Скриль Сергій Євгенійович

16,5

Вступники, які мають право на зарахування на загальних засадах

1

Допущено

Шара Марія Андріївна

27,9

2

Допущено

Ветренюк Андрій Анатолійович

26,4

3

Допущено

Лукаш Максим Станіславович

25,3

4

Допущено

Карпенко Артем Віталійович

25,0

5

Допущено

Мазниченко Вікторія Володимирівна

24,7

6

Допущено

Холодницький Євгеній Миколайович

24,6

7

Допущено

Авраменко Катерина Олександрівна

24,2

8

Допущено

Семеновец Анна Анатоліївна

24,1

9

Допущено

Терещенко Артем Юрійович

24,0

10

Допущено

Жабко Діана Сергіївна

23,9

11

Допущено

Мотчана Анастасія Сергіївна

23,8

12

Допущено

Галаган Ольга Анатоліївна

23,8

13

Допущено

Набока Ірина Вікторівна

23,8

14

Допущено

Кошева Тетяна Анатоліївна

22,9

15

Допущено

Демиденко Костянтин Сергійович

22,7

16

Допущено

Лойченко Юлія Олександрівна

22,4

17

Допущено

Дубина Андрій Анатолійович

22,3

18

Допущено

Савченко Юлія Василівна

21,6

19

Допущено

Конча Марина Сергіївна

21,5

20

Допущено

Іванченко Тетяна Миколаївна

21,4

21

Допущено

Лепявко Людмила Геннадіївна

20,5

22

Допущено

Шарий Віталій Сергійович

20,5

23

Допущено

Савосько Наталія Іванівна

20,4

24

Допущено

Іванченко Оксана Миколаївна

20,4

25

Допущено

Мосіч Ярослав Олександрович

20,2

26

Допущено

Кузуб Євгеній Олександрович

19,6

27

Допущено

Сьомако Владислав Миколайович

19,4

28

Допущено

Титаренко Євген Вікторович

19,0

29

Допущено

Саєнко Діана Олегівна

18,9

30

Допущено

Бушак Ольга Сергіївна

18,8

31

Допущено

Цявка Владислав Юрійович

18,5

32

Допущено

Сорокошич Ігор Вікторович

18,5

33

Допущено

Прищепа Денис Михайлович

18,4

34

Допущено

Гриценко Анастасія Василівна

18,0

35

Допущено

Ярина Юлія Олександрівна

18,0

36

Допущено

Осипенко Роман Сергійович

17,6

37

Допущено

Копил Ігор Володимирович

17,6

38

Допущено

Охріменко Ірина Володимирівна

17,4

39

Допущено

Кушнерьов Павло Дмитрович

17,4

40

Допущено

Дідовець Ілля Анатолійович

17,3

41

Допущено

Тимченко Катерина Сергіївна

17,3

42

Допущено

Тищенко Дмитро Миколайович

17,3

43

Допущено

Смецький Олександр Степанович

17,0

44

Допущено

Кириченко Володимир Олександрович

16,6

45

Допущено

Тимощук Яна Олександрівна

16,5

46

Допущено

Ніколенко Олександр Олександрович

16,4

47

Допущено

Лисанський Антоній Олександрович

16,1

48

Допущено

Ганжа Вікторія Вікторівна

15,8

49

Допущено

Авраменко Антон Сергійович

15,4

50

Допущено

Савченко Анна Миколаївна

14,0

 

Голова приймальної комісії                   Ю.В.Лисенко

 

Відповідальний секретар

приймальної комісії                              Я.А.Матвієнко

 

 

 

 

Останнє оновлення ( Четвер, 20 липня 2017, 13:44 )
 
Designed by Business wordpress themes and freepoker.