Статистика відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні159
mod_vvisit_counterВчора190
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1118
mod_vvisit_counterМинулого тижня1130
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3803
mod_vvisit_counterМинулого місяця6775
mod_vvisit_counterЗа весь час589064

Он-лайн (20 хвилин тому): 6
Ваш IP: 3.235.179.111
Сьогодні: жовт. 22, 2021

Поточний рейтинговий список вступників

Друк

Рейтинговий список від 03.08.2021

Фаховий молодший бакалавр

Денна

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

на основі повної загальної середньої освіти

Номер

ПІБ

Конкурсний бал

Середній бал документу про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Яковлева Анастасія Денисівна

595,000

10,0

 

2

Коваль Юлія Володимирівна

553,613

8,6

 

3

Круковець Марта Анатоліївна

525,525

9,8

 

4

Борисов Максим Русланович

520,000

8,0

 

5

Усик Дарина Олександрівна

508,200

8,9

 

6

Легкий Іван Володимирович

476,963

7,8

 

7

Мороз Костянтин Сергійович

462,000

7,7

 

8

Супрун Віталій Геннадійович

449,750

6,6

 

9

Лялякін Володимир Євгенович

449,400

7,3

 

10

Прокопенко Анна Олександрівна

443,363

6,6

 

11

Шкабара Юлія Володимирівна

432,250

6,1

 

Рейтинговий список від 03.08.2021

Фаховий молодший бакалавр

Денна

Контракт

071 Облік і оподаткування

Облік і оподаткування

на основі повної загальної середньої освіти

№ п/п

Прізвище, ім'я, побатькові вступника

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Яковлева Анастасія Денисівна

595,000

10,0

 

2

Коваль Юлія Володимирівна

553,613

8,6

 

3

Мороз Костянтин Сергійович

462,000

7,7

 

Витяг з протоколу

засідання приймальної комісії

Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку

від 20 липня 2021 року

      Слухали: Матвієнко Я.А., відповідального секретаря приймальної комісії, яка повідомила результати складання вступних екзаменів.

Ухвалили: Відповідно до оголошених результатів вступних екзаменів допустити до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до технікуму на місця регіонального замовлення вступників,які з’явилися на вступні випробування у визначений розкладом час та знання яких було оцінено балами не нижче «120» за 100-бальною шкалою оцінювання згідно із списком сформованим з Єдиної бази:

Рейтинговий список від 21.07.2021

Фаховий молодший бакалавр

ДеннаПідприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність на основі базової загальної середньої освіти

 

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові вступника

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Ярмоленко Анастасія Сергіївна

414,75

6,5

Квота - 1

2

Ярмуш Дана Олександрівна

549

9,9

 

3

Сердюк Єлизавета Петрівна

534

10,4

 

4

Кудлай Руслана Вячеславівна

519

9,8

 

5

Надточій Олександр Сергійович

517

8,2

 

6

Пархоменко Марія Олександрівна

515

10,1

 

7

Онищенко Єлизавета Вадимівна

510

8,6

 

8

Роговець Сергій Олександрович

501,9

8,3

 

9

Єфіменко Анна Миколаївна

500,85

9,7

 

10

Ментей Вікторія Василівна

495,6

10,4

 

11

Альошина Марія Олександрівна

484

8,4

 

12

Кошовий Андрій Віталійович

481

8,3

 

13

Поручко Сергій Сергійович

473

5,8

 

14

Москалець Тетяна Станіславівна

470

5

 

15

Тищенко Аня Миколаївна

469,35

7,7

 

16

Легка Валентина Володимирівна

468,3

6,6

 

17

Болюбаш Тетяна Петрівна

465,15

8,8

 

18

Горпиненко Ярина Олегівна

465

8,3

 

19

Сердюк Ірина Святославівна

463

7,1

 

20

Бойко В`ячеслав Вікторович

448,35

7,2

 

21

Горілик Вікторія Вячеславівна

445

9,1

 

22

Морозова Валерія Олександрівна

442

7,2

 

23

Бадерик Вікторія Андріївна

422

8,2

 

24

Ющенко Дмитро Олександрович

419

5,9

 

25

Маринченко Карина Олександрівна

410

8

 

26

Ладико Ростислав Олександрович

406

4,9

 

27

Кучинська Євгенія Олександрівна

398

5,7

 

28

Короткіна Кіра Сергіївна

394

5,8

 

29

Воложанінова Анна Олександрівна

391

6,1

 

30

Чехменко Ольга Андріївна

388

6,8

 

31

Клименко Денис Сергійович

386

5,1

 

32

Райковська Руслана Валеріївна

381

6,1

 

33

Колесников Арсеній Олександрович

380

6

 

34

Решодько Дар`я Вячеславівна

379

4,9

 

 

Останнє оновлення ( Середа, 04 серпня 2021, 09:53 )
 
Designed by Business wordpress themes and freepoker.