Поточний рейтинговий список вступників

Друк

Шановні вступники!

Просимо визначитися із спеціальністю та подати оригінали документу про освіту до приймальної комісії (тел.04655 2-75-64, 2-03-23).

Витяг з протоколу № 6

засідання приймальної комісії

Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку

від 19 липня 2018 року

      Слухали: Матвієнко Я.А., відповідального секретаря приймальної комісії, яка повідомила результати складання вступних екзаменів.

Ухвалили: Відповідно до оголошених результатів вступних екзаменів допустити до участі в конкурсному відборі для вступу на навчання до технікуму на місця регіонального замовлення вступників, які з’явилися на вступні випробування у визначений розкладом час та знання яких було оцінено балами не нижче «4» за 12-бальною шкалою оцінювання згідно із списком сформованим з Єдиної бази:

Рейтинговий список від 19.07.2018

Молодший спеціаліст

Денна

071 Облік і оподаткування

Облік і оподаткування на основі базової загальної середньої освіти

Номер

ПІБ

Конкурсний бал

Середній бал документу про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Серб Роман Володимирович

19,3

6,3

Квота - 1

2

Іллєнко Богдан Іванович

16,7

5,7

Квота - 1

3

Улізько Валерій Сергійович

15,5

5,5

Квота - 1

4

Воробей Уляна Сергіївна

32,6

9,6

 

5

Ліскович Анастасія Вікторівна

30,7

10,7

 

6

Трамана Вікторія Сергіївна

29,8

9,8

 

7

Сміян Яна Володимирівна

29,5

9,5

 

8

Кривоніс Олександра Євгенівна

28,2

11,2

 

9

Тумарець Максим Валентинович

27,4

9,4

 

10

Пильник Анастасія Сергіївна

26,2

8,2

 

11

Хропач Юрій Валентинович

26

9

 

12

Какама Катерина Юріївна

25,7

9,7

 

13

Карпенко Олександр Ігорович

25

8

 

14

Кулик Альбіна Олександрівна

24,6

10,6

 

15

Чусь Анастасія Миколаївна

24

10

 

16

Титаренко Катерина Сергіївна

23,8

8,8

 

17

Лавріненко Юлія Сергіївна

23,5

9,5

 

18

Голубєва Людмила Сергіївна

22,9

7,9

 

19

Прохоренко Вікторія Вікторівна

22,8

7,8

 

20

Пустовойт Микола Вікторович

22,5

7,5

 

21

Решодько Анастасія Вячеславівна

21,6

7,6

 

22

Шелудько Юрій Валерійович

21,2

7,2

 

23

Карпенко Ірина Володимирівна

19

9

 

24

Стьопкін Антон Сергійович

18,9

7,9

 

25

Євтушенко Дмитро Олексійович

18,6

6,6

 

26

Ярмола Альона Сергіївна

18,6

6,6

 

27

Соснова Карина Олексіївна

18,3

7,3

 

28

Хоменко Максим Олександрович

17,8

6,8

 

29

Редька Валентин Сергійович

17,5

6,5

 

30

Костюченко Ігор В`ячеславович

17,2

7,2

 

31

Білик Богдан Миколайович

17,2

6,2

 

32

Смаль Юлія Олександрівна

16,9

6,9

 

33

Уляненко Владислав Олегович

15,7

5,7

 

34

Шиян Дмитро Олександрович

14,3

5,3

 


Рейтинговий список від 19.07.2018

Молодший спеціаліст

Денна

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність на основі базової загальної середньої освіти

Номер

ПІБ

Конкурсний бал

Середній бал документу про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1

Серб Роман Володимирович

19,3

6,3

Квота - 1

2

Іллєнко Богдан Іванович

16,7

5,7

Квота - 1

3

Улізько Валерій Сергійович

15,5

5,5

Квота - 1

4

Воробей Уляна Сергіївна

32,6

9,6

 

5

Ліскович Анастасія Вікторівна

30,7

10,7

 

6

Трамана Вікторія Сергіївна

29,8

9,8

 

7

Сміян Яна Володимирівна

29,5

9,5

 

8

Кривоніс Олександра Євгенівна

28,2

11,2

 

9

Тумарець Максим Валентинович

27,4

9,4

 

10

Пильник Анастасія Сергіївна

26,2

8,2

 

11

Хропач Юрій Валентинович

26

9

 

12

Какама Катерина Юріївна

25,7

9,7

 

13

Карпенко Олександр Ігорович

25

8

 

14

Кулик Альбіна Олександрівна

24,6

10,6

 

15

Чусь Анастасія Миколаївна

24

10

 

16

Лавріненко Юлія Сергіївна

23,5

9,5

 

17

Голубєва Людмила Сергіївна

22,9

7,9

 

18

Прохоренко Вікторія Вікторівна

22,8

7,8

 

19

Пустовойт Микола Вікторович

22,5

7,5

 

20

Решодько Анастасія Вячеславівна

21,6

7,6

 

21

Шелудько Юрій Валерійович

21,2

7,2

 

22

Карпенко Ірина Володимирівна

19

9

 

23

Стьопкін Антон Сергійович

18,9

7,9

 

24

Євтушенко Дмитро Олексійович

18,6

6,6

 

25

Ярмола Альона Сергіївна

18,6

6,6

 

26

Соснова Карина Олексіївна

18,3

7,3

 

27

Хоменко Максим Олександрович

17,8

6,8

 

28

Редька Валентин Сергійович

17,5

6,5

 

29

Костюченко Ігор В`ячеславович

17,2

7,2

 

30

Білик Богдан Миколайович

17,2

6,2

 

31

Смаль Юлія Олександрівна

16,9

6,9

 

32

Уляненко Владислав Олегович

15,7

5,7

 

33

Шиян Дмитро Олександрович

14,3

5,3

 

Останнє оновлення ( Четвер, 19 липня 2018, 14:27 )
 
Designed by Business wordpress themes and freepoker.