Списки груп та результати вступних випробувань

Друк
                                                          ГРУПА 1

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Диктант

Математика

1

Авраменко Антон Сергійович

6 4

2

Авраменко Катерина Олександрівна

9 6

3

Ганжа Вікторія Вікторівна

6 4

4

Гриценко Анастасія Василівна

6 4

5

Демиденко Костянтин Сергійович

8 6

6

Дідовець Ілля Анатолійович

6 4

7

Жабко Діана Сергіївна

9 4

8

Карпенко Артем Віталійович

8 7

9

Конча Марина Сергіївна

9 5

10

Копил Ігор Володимирович

6 4

11

Кошева Тетяна Анатоліївна

9 6

12

Крючкова Діана Володимирівна

8 -

13

Кузьменко Тетяна Юріївна

7 4

14

Лойченко Юлія Олександрівна

9 4

15

Михно Валентина Григорівна

- -

16

Мосіч Ярослав Олександрович

9 5

17

Мотчана Анастасія Сергіївна

11 4

18

Осипенко Роман Сергійович

6 4

19

Охріменко Ірина Володимирівна

6 4

20

Савосько Наталія Іванівна

8 4

21

Савченко Анна Миколаївна

4 4

22

Савченко Юлія Василівна

7 4

23

Семеновец Анна Анатоліївна

8 7

24

Скриль Сергій Євгенійович

6 4

25

Сорокошич Ігор Вікторович

8 4

26

Тимченко Катерина Сергіївна

6 4

27

Титаренко Євген Вікторович

8 4

28

Цявка Владислав Юрійович

7 4

29

Шара Марія Андріївна

11 7

30

Шарий Віталій Сергійович

8 4

Група - 2

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Диктант

Математика

1

Борисова Анастасія Олексіївна

-

 -

2

Бузручко Лілія Віталіївна

-

 -

3

Бушак Ольга Сергіївна

8

 4

4

Бушак Сніжана Вікторівна

-

 

5

Ветренюк Андрій Анатолійович

11

 5

6

Віслоух Надія Сергіївна

-

 -

7

Горна Світлана Анатоліївна

-

-

8

Гречко Анна Володимирівна

 11

 9

9

Дубина Андрій Анатолійович

9

 4

10

Карпенко Яна Михайлівна

-

 -

11

Кобець Ірина Вікторівна

-

 -

12

Кобець Олександр Олександрович

 -

 -

13

Кривденко Катерина Миколаївна

-

 -

14

Кузуб Євгеній Олександрович

 8

 4

15

Куценко Андрій Петрович

 -

 -

16

Ларченко Дмитрій Валерійович

 -

 -

17

Лепявко Людмила Геннадіївна

 8

 4

18

Лисанський Антоній Олександрович

 6

 5

19

Лукаш Максим Станіславович

 8

 7

20

Мазниченко Вікторія Володимирівна

 11

 5

21

Назаренко Ігор Леонідович

 -

 -

22

Олещенко Олеся Володимирівна

 -

 -

23

Оліфіренко Віталіна Юріївна

 -

 -

24

Прищепа Денис Михайлович

 6

 5

25

Саєнко Діана Олегівна

 8

4

26

Смецький Олександр Степанович

6

 4

27

Терещенко Артем Юрійович

7

 8

28

Філон Богдан Васильович

 -

-

29

Холодницький Євгеній Миколайович

 10

 6

30

Шульга Аліна Сергіївна

-

 -


Група - 3

№ п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Диктант

Математика

1

Ващенкова Олеся Олександрівна

 8

 6

2

Галаган Ольга Анатоліївна

 10

 5

3

Дрозд Ірина Сергіївна

 8

 4

4

Дубина Катерина Анатоліївна

 7

 5

5

Єременко Анастасія Олексіївна

 -

 -

6

Іванченко Оксана Миколаївна

 8

 5

7

Іванченко Тетяна Миколаївна

 9

 5

8

Кириченко Володимир Олександрович

 7

 4

9

Кушнерьов Павло Дмитрович

 8

 4

10

Набока Ірина Вікторівна

10

 5

11

Ніколенко Олександр Олександрович

 6

 4

12

Сьомако Владислав Миколайович

8

 4

13

Тимощук Яна Олександрівна

7

 4

14

Тищенко Дмитро Миколайович

 6

 5

15

Ярина Юлія Олександрівна

 7

 4


Останнє оновлення ( Четвер, 20 липня 2017, 10:18 )
 
Designed by Business wordpress themes and freepoker.